O firmě

A sample page description

JSW Machines, s.r.o.

Společnost JSW Machines s.r.o. je oficiálním distributorem plně elektrických vstřikolisů japonské značky JSW v České a Slovenské republice, s podporou prodeje a záručního i pozáručního servisu.

Divize vstřikovacích strojů je součástí ocelářského koncernu The Japan Steel Works LTD., jednoho z předních světových producentů plně elektrických vstřikolisů. Během dlouhé historie vývoje a prodeje nasbírala firma JSW značné know-how a implementovala jej  do svých strojů, které vyrábí a úspěšně prodává již více než 31 let.

Plně elektrické vstřikolisy JSW si během krátké doby získaly pevnou pozici na trhu, a to zejména díky vyspělé technologii, inovativnímu přístupu a schopnosti pružně reagovat na náročné požadavky trhu. Špičková konstrukce lisů spolu s unikátními patentovanými funkcemi a provozními vlastnostmi napomáhá k velkým úsporám při jejich používání.

K dispozici jsou různé řady vstřikolisů, , od malých, 30tunových lisů až po stroje s uzavírací silou 3000 tun. Vstřikolisy se vyznačují snadnou obsluhou, bezpečností, zaručenou opakovatelností, vysokou rychlostí a energetickou úsporností. Lze je unifikovat dle specifických potřeb zákazníků.
V rámci portfolia prodejních a poprodejních služeb nabízíme odborné konzultace, které zajišťuje technické oddělení JSW a JSW Machines s.r.o.

Veškeré fáze výzkumu, vývoje a vlastní produkce probíhají v hirošimském výrobním závodu. Naši konstruktéři jsou zárukou neustálého vylepšování technologií, výkonu strojů i vlastností vstřikovacího procesu. Společnost JSW pomáhá otevírat dveře do budoucnosti. Prováděný výzkum zahrnuje perspektivní metody vstřikováni hořčíku a zpracování plastového recyklátu.

Vstřikolisy JSW nabízejí dlouhou životnost, vysokou spolehlivost a funkčnost pro různé aplikace v plastikářském průmyslu, a to bez kompromisů.

Proč lisy JSW:

Zkušenosti

Více než 30 let sériové výroby plně elektrických lisů

Dlouhé záruky

Dlouhé záruky od 3 do 10 let

Zrychlení cyklů

Zrychlení cyklů až o 20% díky nezávislým pohybům

Snížení

Snížení zmetkovitosti

Zvýšení

Zvýšení produktivity

Nulové náklady

Téměř nulové náklady na roční údržbu lisu

Nízká spotřeba

Velmi nízká spotřeba elektrické energie

Profit

snižování provozních nákladů a dlouhodobé zvyšování ziskovosti

Naši partneři